Vittore Comforto

Nowa kolekcja naczyń Merlin marki Vittore Comforto

patelnie
Świeże warzywa, odpowiedni kawałek mięsa, szczypta przypraw – wszystko zmieszać w garnku, rondlu lub na patelni z nieprzywieralną powłoką. Brzmi jak magiczna receptura? A jednak nie, bowiem dobrze dobrane składniki to podstawa kulinarnej magii.

Czajniki w stylu Retro i Country

czajnik
Czajnik to przedmiot, który, jak świat długi i szeroki, gości w każdym domu. Tradycyjny, czy elektryczny, nowoczesny, czy retro pojawia się niemal w każdej kuchni. Wśród nich miejsce znalazły również stalowe czajniki Retro i Country marki Vittore Comforto.

Porcelana - symbol prestiżu i elegancji

porcelana
Wybór porcelany to często decyzja podejmowana na wiele lat. Elegancki serwis może nie tylko zdobić nasze stoły, ale również stać się rodzinną pamiątką przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Ważne by był on oryginalny, ponadczasowy i wykonany z najlepszej jakości materiałów.

Nowoczesna kuchnia w rustykalnym klimacie

Garnek z kolekcji Cottage marki Vittore Comforto
Kuchnia utrzymana w rustykalnym stylu jest niezwykle przytulna i kojarzy się z wiejskim, sielankowym klimatem. Decydując się na taki wystrój wnętrza nie musimy jednak od razu rezygnować z dobrodziejstw nowoczesności i otaczać się przedmiotami z epoki naszych babć. Kolekcja garnków Cottage marki Vittore Comforto to przykład, że połączenie rustykalnej stylistyki i praktycznych rozwiązań daje doskonałe rezultaty.

Wigilijny stół w świątecznych barwach

zastawa stołowa
Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Gdy na niebie pojawi się pierwsza gwiazdka, ubrani w galowe stroje, wspólnie z bliskimi zasiądziemy do wigilijnej wieczerzy. Warto zadbać, by w ten wyjątkowy dzień, również nasz stół wyglądał elegancko.

Serwis obiadowo – kawowy z białej porcelany

zastawa stołowa
Elegancka kolacja, wystawne przyjęcie, czy rodzinne uroczystości potrzebują odpowiedniej oprawy, która podkreśli wagę wyjątkowego spotkania. Zastawa stołowa Xena marki Vittore Comforto to śnieżnobiała porcelana uszlachetniona złotymi akcentami, która sprawi, że stół nabierze niepowtarzalnego charakteru i oczaruje gości swym blaskiem...

Nowoczesne czajniki ze stali nierdzewnej

czajnik
Tradycyjne czajniki, wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, dzięki nowatorskim rozwiązaniom przyczynią się do zmniejszenia zużywanej przez nas energii i pomogą troszczyć się o środowisko. Jednocześnie, za sprawą lśniącej stali i designerskich kształtów, wniosą do naszych kuchni powiew nowoczesności przeplatany szczyptą tradycji...